Çin El feneri Teknolojileri Ltd.

Yüksek kalite, en iyi hizmet, makul fiyat.

Ana sayfa

China Flashlight Technologies Ltd.

Çin China Flashlight Technologies Ltd. Sertifikalar
Çin China Flashlight Technologies Ltd. Sertifikalar
Ben senin ürünlerimizi çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Ayrıca, tüm öneri için satış sonrası hizmet iyi teşekkür ederiz.

—— Bay Abílio Cipriano

Çok profesyonel hizmet & yüksek standart kalite kontrol, sen çok mutlu için teşekkür ederiz.

—— Bay Johnifere

Ürün kalitesine güveniyoruz. O her zaman en iyi. Bu devam ve biz uzun vadeli bir ticari ilişki kuracak.

—— Bay Sıfır

Ben sohbet şimdi

China Flashlight Technologies Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd. China Flashlight Technologies Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CQS
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : >lessthan$1,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 80% - 90%

Acil fener / dış mekan meşale / krank dinamo meşale / güneş masa lambası / güneş pil şarj cihazı etc.Meantimes de dahil olmak üzere ana ürünler dahil olmak üzere müşterilerimizin tasarımına göre OEM öğeleri üretebilir. Bu ürünler seyahat / kamp / felaket / acil durumlar ve hediyeler kullanılabilir . Hepsi CE / RoHS / FCC / 3C kalite belgesi belgesine sahipler. Birçok ürün ve teknoloji, El Feneri Dinamo Radyo, Dinamo şarj cihazı, araç acil durum ışığı, Güneş telsizleri buluş, yardımcı program ve tasarım patentlerini elde ettikleri gibi benzersiz özelliklere sahiptir.

Yoğun pazar rekabetine uyum sağlamak için, şirket, sistem ve standartların uygulanması ile tam uyum içinde, lojistik her bağlantıdan nihai ürüne kadar, özellikle kalite kontrol departmanı için "6S yönetim modu" nu uygulamaktadır. 2014 yılında şirket sürekli olarak iç yönetimini güçlendirdi ve standartlaştırdı ve ISO9001: 2008 uluslararası kalite sistemi kimlik doğrulamasını geçti.

Aralıksız çabaların 10 yıl boyunca. XLN, 350'den fazla enterprices ile yurtiçi ve yurtdışı istikrarlı ve uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmuştur. Şirket, kaliteli müşteri hizmetlerinde müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim bilgileri
China Flashlight Technologies Ltd.

İlgili kişi: Mr. Deng

Faks: 86-755-5287468

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)